Yön Havalandırma

Hakkımızda

Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ile geniş bir yelpazede faaliyetlerini; mühendislik alanlarında kapsamlı bir bilgi birikiminin temeline dayandırmakta, tecrübesi ve deneyimli kadrosunun katkılarıyla yürütmektedir.

Mekanik tesisat alanında faaliyet gösteren firmamız üstlendiği işlerin dizaynını, uygulama projelerinin hazırlanmasını ve sahada uygulamasını yaparak sistemi bir bütün olarak çalışır vaziyette teslim etmektedir.

Yön Havalandırma, planlanan sistemin çalışması ile ilgili simülasyonları yaparak yatırımın daha sağlıklı ve hatasız olmasını sağlar, sunduğumuz mühendislik ve simülasyon teknolojileri ile bir fark yaratarak müşterilerimize daha gerçekçi bir yaklaşım sergiler ve maksimum fayda sağlamasını öncelik bilmektedir.

Proje sonrası süreçlere uygulama tecrübesini katan firmamız, yatırım ve işletme maliyetleri ve bunların amortismanları hakkında müşteriye rehberlik yapar, gerekli tüm şartnameler, malzeme listesi ve diğer maliyetleri içeren raporları sunar, böylelikle müşterilerimizi yüklü maliyetlerden kurtararak kısa zamanda uygun maliyetli çözümü sunmaktadır.